Instalatérská firma INSTAS Melíšek s.r.o.

Naše společnost Vás vítá na své webové prezentaci.
Jsme firmou s dlouholetými zkušenostmi a praxí v oboru instalatérství.

V červnu 1990 byla založena firma INSTAS – Petr Melíšek jako fyzická osoba podnikající na základě živnostenského oprávnění v oboru vodoinstalatérství. Tato firma se postupně rozrůstala a rozšiřovala okruh působnosti i oborovou technologii. Zpočátku poskytovala opravářské a řemeslné služby pro obyvatele a správu bytového fondu.

Postupně se začala specializovat na práce ve stavebnictví, a to zejména na údržbu, rekonstrukci a modernizaci budov, novou bytovou a občanskou výstavbu a realizaci přípojek vody a kanalizace.

Založením firmy INSTAS Melíšek s.r.o., byla převedena od 1. dubna 1999 forma podnikání z fyzické osoby na osobu právnickou, aby organizace podnikání odpovídala neustálému rozvoji firmy.

V současnosti naše společnost zajišťuje výstavbu popř. rekonstrukci sítí či objektů. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní služby při rekonstrukci, či stavbě, tj. např. realizace projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení či územního souhlasu, zajištění zvláštního užívání komunikace pro možnost provedení zemních prací včetně dopravního značení atd. Po předchozí domluvě zajišťujeme i pohotovostní služby.

Počet zaměstnanců a jejich profesní skladba

Firma zaměstnává v současné době 18 - 20 pracovníků v profesích instalatér, stavební dělník-kopáč,  vedoucí provozu a pomocné profese. Stav pracovníků je v tomto rozmezí závislý na objemech zadávané zakázky a je většinou upravován pouze u pomocné profese.

Základní počet zaměstnanců je tvořen kvalifikovanými, zodpovědnými stálými pracovníky, kteří svojí samostatnou prací a poctivým přístupem k ní vytvářejí tvář firmy.

Proč si vybrat právě nás?

Našim cílem je spokojenost zákazníka kvalitně a rychle odvedenou prací. Každý projekt je pro nás jedinečný. Našim klientům proto věnujeme maximální pozornost.
Pro realizaci nám nechybí rozsáhlé znalosti, zkušenosti z praxe ani motivace pro dokončení Vašich projektů.
V případě zájmu o realizaci Vašeho projektu nás neváhejte kontaktovat pro zpracování nezávazné cenové nabídky. Zpracování cenové nabídky je zdarma.
Pro podrobnosti o hlavních oborech naší společnosti klikněte na kategorie produkty a služby.